אזהרה: הלחשים שתלמדו בעמוד הזה יגרמו לכם ללחוש לאוזן של כל לקוח או בן משפחה ולגרום להם להסכים עם כל דבר שתרצו ולטפל בכל התנגדות שתעלה להם. לכן אם אתם מתכננים לנצל את הכוח הזה לרעה אל תשארו בעמוד הזה!

כך בעזרת 7 לחשים פשוטים תוכל ללמוד איך לייצר 1,000,000 ₪ בתקשורת נכונה.

הלחשים שיעזרו לך לגרום לכל ישראלי

*מתאים גם למי שרוצה לכשף את יכולת התקשורות שלו בחיי היום כדי לגרום סביבה שלו, לזוגיות שלו ולמשפחה שלו להסכים ולהבין אותו בצורה טיבעית ונעימה.

ביום הראשון שהתחלתי להתעניין בשיכנוע הסתכלתי על עצמי במראה ואמרתי:

״לא רק שאת לא יודעת לשווק ולמכור את עצמך, את גם שונאת מוכרים, ואנשים שמתקשרים אלייך אז מה לעזאזל לך ולמכירות?!

 היי קוראים לי טל, ולפני שהתחלתי להתעניין בעולם השיכנוע לא רק שלא הייתי בנאדם שלא יודע לשכנע ולמכור את עצמו, הייתי סולדת ממוכרים. אנשים שהיו מתקשרים אליי ומנסים למכור לי דברים היו מקבלים ניתוקים ואחרי כמה שניות לא הייתי מוכנה לדבר איתם וישר זה היה מעלה לי את הפיוז.

תמיד הרגשתי שהם באים לדחוף  לי משהו ושלא אכפת להם ממה שאני תכלס צריכה ושיש להם אינטרס ברור להיכנס לי לכיס, גם אם הייתי רוצה את המוצר שהם נותנים הייתי מורידה את עצמי מזה רק כי לא אהבתי את הגישה שלהם והם היו מתסכלים אותי, וכשכן הייתי קונה את המוצר הייתי מרגישה מנוצחת ולא כאילו זכיתי.

אבל ידעתי שאני חייבת לתת לזה הזדמנות כי האנשים הכי מוצלחים יודעים למכור.
לא משנה איפה אנחנו פוגשים אם את זה אם זה יזמים מצליחים כמו איילון מאסק העובדים שהכי מקודמים בחברות וגם ביבי..(חח יש שילא יסכימו איתי אבל ללא ספק הוא הצליח) בסופו של יום הבנתי שכדי להעביר מסר ולגרום לצד השני להשתכנע אני צריכה לדעת למכור.

ואז החלטתי: טל קחי את עצמי בידיים, כדי לדעת למכור את עצמך , ולדעת לשווק את עצמך גם אם זה בראיונות עבודה שידעתי שאני יכולה להיות יותר טובה, אם זה בשיחות עם המשפחה שלי, אם זה בניהול או פשוט לגרום לצד השני להסכים איתי על הרעיונות שיש לי (״וישלי רעיונות טובים״), את צריכה לקבל החלטה ולשפר את הכלי החשוב ביותר שישי לך היום: תקשורת.

במהלך הדרך שלי ובעזרת ספרים ומנטורים מכל העולם שעזרו לי (ששלמתי עליהם קרוב ל40,000 ש״ח).. נחשפתי לשיטת הלחשים שאני הולכת ללמד אתכם היום השיטה שגרמה לי להבין שכדי לגרום לצד השני להסכים איתך: 

ברגע שהתחלתי ליישם את 7 הלחשים ללב הלקוח שגורמו כמעט ל-88.2% מהאנשים שדברו איתי להגיע להבנה ובזכות זה הצלחתי להגיע למחזור מכירות של 1,000,000 ש״ח.
הבנתי שאני פשוט חייבת ללמד את זה הלאה..

 אז אני גאה להציג בפניכם יחד עם שותף שלי את השיטה הסודית שלנו שתלמדו בה: 

לחש הקסם האישי - רושם ראשוני ב-4 שניות

 תקשורת התת מודע, המכונה גם “קסם אישי” היא כלי רב עוצמה שתוכל למנף לטובתך. תלמד על החשיבות של 4 השניות הראשונות של השיחה, בשניות הראשונות אנחנו שופטים את הסביבה שלנו מהר מאוד ומקבלים החלטה האם אנחנו מתחברים אל הצד השני או לא.

בלחש הראשון שנלמד יחד, אתם תדעו איך להקסים כל אחד ולגרום לו להימשך, להיסחף אחריך ולהיות ״מכושף״ כבר מ-4 השניות הראשונות איתו.
*מכיל 3 פרקים

2

סודות הקבלה - איך להעמיק ללב הלקוח ולהבין מה הצורך והאינטרס הפנימי שלו?

בעזרת סודות מהקבלה, תוכלו לזהות כל רצון עמוק של הלקוח ולגרום לו להפתח אליכם כאילו אתם מכירים כבר שנים.. זה בין הכלים העוצמתיים והמסוכנים ביותר שאנחנו מלמדים, ולמה? כי ברגע שאנחנו מבינים מה הצד השני באמת רוצה הצעד הבא שלנו הוא לראות איך אנחנו נותנים לו את התשובות שהוא צריך לשמוע (ולא אומר שהוא רוצה), וככה לשכנע אותו לקבל החלטה לטובתנו. אם נשתמש במראה הזו לרעה אתם ממש תיכפו את הרצון שלכם על הצד השני ואני מזהירה לא לעשות זו.

*מכיל 4 פרקים

תמצית ״עיניי הנחש״ - למצא את הכאבים ולרפות אותם

בשלב הזה בקורס כבר תדעו לייצר כימיה כנראה עם כל אדם שתפגשו, הנקודה המשלימה שלכם בשלב הזה היא להפוך את הכאבים שהלקוח מציג לכם ולגרום לו להסכים לרפות אותם. לתת לו כלים מרכזיים שיחזקו אותו וגירמו לו לסמוך עליכם בצורה פשוטה וקלה. עיניי הנחש זו השיטה הכי פשוטה, והכי יעילה בקורס כדי להפוך את הכאב של הלקוח שלכם ליתרון הכי בולט בשיחה בצורה אוהבת ורגועה.

*מכיל 2 פרקים

לטעום מהקדירה - מהפך בקבלת ההחלטה

לפני שאנחנו מגישים את השיקוי, המנצח וגורמים לצד השני להסכים איתנו ב100%. אנחנו עושים בדיקה שהוא אכן בכיוון הנכון, ובעזרת שאלות מנחות שמקדמות מכירה ושיכנוע, תוכלו ממש להפוך את החלטה של הלקוח להסכמה גורפת כדי לקבל הסכמה חד משמעית ללא פשרות או הסתייגויות. 

*מכיל 3 פרקים

ראיית העתיד - לחש סיום

בשלב הזה של הקורס, אתם כבר תקבלו מאיתנו את הלחשים שתצטרכו להכיר בע״פ. וכאשר הלחשים האלו מופיעים בשיחה תוכלו ממש לצפות מה הולך לקרות, ומה הצד השני כנראה יגיד לכם.
אם תגיד התנגדות תוכלו למחוק אותה כאילו לא הייתה.והצד השני יודה לכם ויקבל את ההחלטה מעצמו מבלי שבכלל הייתם צריכים לשכנע אותו.

*מכיל 3 פרקים

אז בקצרה מה תקבלו בסוף התוכנית?

 בסוף התוכנית אתם תדעו לשכנע כל אחד וגם תדעו למכור לכל אחד ותוכלו להשפיע על האנשים מהסביבה שלהם בלי שהם בכלל ירגישו את זה וכמובן בסוף התוכנית תצאו עם אחד המקצועות המבוקשים ביותר ביד שזה מובן להיות אנשי מכירות.

טופס

השמת עבודה ובקצרה מה קורה אחרי שנרשמים

שביל המכשף

שאלות ובשאלות להוסיף את החלק של איך זה עובד? והמה שעשיתם עם התמונות רק תעשו את זה קצת יותר וויקד (דגש על המילה קצת)

כל הזכויות שמורות לגרפיקל - מפלצות דיגיטליות בע"מ